Vēstule Ziemassvētku Vecītim. Uz kādu adresi rakstīt vēstuli Ziemassvētku Vecītim?

Kur rakstīt vēstiles Ziemassvētku Vecītim. Adrese.

Piekto gadu Ziemassvētku laikā ir atverts Ziemassvētku un Jaungada muzejs. Otro gadu darbojas Ziemassvētku Vecīša Rezidence Latvijā, raunas novadā. Mēs bijām tik aizņemti ar remontdarbiem, pasākumu un ekspozīcijas gatavošanu, ka palaidām garām ļoti svarīgu jautājumu! Mēs aizmirsām skaidri un pamanāmi bērniem uzrakstīt Ziemassvētku Vecīša pasta adresi. Bērni sāka meklēt Ziemassvētku Vecīti pa tālruni un visiem iespējamiem sociāliem tīkliem un saziņas līdzekļiem.

Uz bildes ir 19 vēstules, kuras vienā diena atnāca Ziemassvētku Vecītim no Jelgavas pasta uz Biedrības adresi. Cik var saprast kādi vecāki bija organizējuši bērniem pasākumu, bet Ziemassvētku Vecīša pareizo adresi nebija atraduši. Protams visas bērnu vēstules būs nogādātas Ziemassvētku Vecītim, bet ar kavējumu.

Lasīt tālāk ...

Ziemassvētku Vecīša Rezidence. 2019. gada foto galerija.

Kāmer Ziemassvētku vecītis lasīja bērnu vēstules un gatavoja dāvanas, Rezidences saimnieks Leons paveica daudz labu darbu. Ir mainīts dažu vitrīnu izkārtojums un uzstādīts sienu vitrīnu apgaismojums. Protams ka arī Ziemassvētku vecītis ir atvedis uz muzeju daudz jaunas, vecas mantiņas!   

Ziemassvētku ceļojums pasakā

Ziemassvētku veciša rezidence. Ziemassvētku muzejs Drustos.

Ja nezināt, kā interesanti pavadīt ziemas brīvdienas ārpus Rīgas, tad brauciet ar jūsu bērniem uz Ziemassvētku vecīša rezidenci un Jaungada muzeju. Mēs sākam darbu no 15. decembra. Sīkāka informācija un laiks interaktīvā kalendārā.

Jaunais gads un Ziemassvētki - brīnišķīgi svētki, kurus gaida pieaugušie un bērni. Jūs nokļūsiet brīnumpasakā un bērnībā, kur kopā ar bērniem nokļūsiet skaistā vietā, kur ir rezidence un muzeji. Šeit jūs varēsiet ieraudzīt savas bērnības rotaļlietas, kuras saudzīgi saglabāja vecāki, vecmāmiņas un vectēvi vecos koferos un kastēs.

Lasīt tālāk ...

Mūs atbalsta:

Ziemassvētku un Jaunā gada ceļš. XX gadsimts. Muzejs.