Ziemassvētku Vecīša pasakas sēta Dzērbenē, Vecpiebalgas novadā.

Ziemassvētku roku darba rotaļlietas.

Ciemos pie Ziemassvētku Vecīša pasakas sētā pašā Vidzemes centrā!

Pašā Vidzemes centrā, vienā no gleznainākajām vietām Latvijā – Dzērbene, kas atrodās starp 28 ezeriem, bieziem mežiem un sniegotiem laukiem, savā nostūri Jūs gaida Salavecis. Dzērbenes pagasts, tas ir sava veida Vecpiebalgas novada vārti. Šeit sāk savu ceļu viena no skaistākajām latvijas upēm - Gauja.

Jums un jūsu bērniem tā ir burvīga iespēja atrasties īstā pasakā. Jūs varēsiet sačukstēties ar Ziemassvētku vecīti un uzticēt viņam savu vēlēšanos uz Jauno gadu, apskatīt unikālās Ziemassvētku ekspozīciju pastkartes, zīmogus, ielūgumu biļetes, retus suvenīrus un citu atrebūtiku saistībā ar Ziemassvētku un Jaungada svinēšanu Latvijā.

Ziemassvētku vecīša darbnīcā Jums būs iespēja izveidot oregamī, uzzīmēt neaizmirstamu zīmējumu, apgleznot eglītes rotājumus un protams uzrakstīt Ziemassvētku vecītim vēstuli izmantojot viņa īpašo zoss spalvu un maģisko tinti. Un noslēgumā Jūs gaidīs Ziemassvētku cienasti un dejas apkārt Ziemassvētku eglītei.
Par atsevišķu samaksu var aizsūtīt vēstuli vai pastkarti ar vecīša zīmogu uz tās, kā arī iegādāties suvenīrus un dāvanas.

2017.-2018. gada Ziemassvētku programma >>>

Mūs atbalsta:

Pasaku sētas atklāšana. 3. decembris 2016 gads.

Ziemassvētku un Jaunā gada ceļš. XX gadsimts. Muzejs.