Ziemassvētku vecīša pasakainā rezidence. Ekskursijas programma 2021-2022.

Ziemassvētku vecīša rezidences pasakainās egles.

Ekskursijas programma "Ziemassvētku vecīša rezidence" 2021/2022:


Rezidences muzeja iesaistītie darbinieki un telpu īpašnieki izpilda visas "Zaļās vides" prasības rūpejoties par jūsu veselību.


Pasakas rezidences darba laiks:

Svētku ekskursijas Ziemassvētku vecīša rezidencē šogad sāksies no 2021. gada 25. decembrī!

Ziemassvētku apmeklējumu laiki plkst. 11:00, 12:00, 14:00, 15:00, 16:00 un 18:00. Programmas ilgums apmēram 40 minūtes. Apmeklēšanas laiku lūdzam rezervēt izmantojot interaktīvo kalendāri PIRMS APMAKSAS! Rezervējot ir jānorāda jūsu Vārdu Uzvārdu, tālruni, E-pastu un uzrakstīt piezīmēs jautājumus, kuri jūs interesē un pasākuma organizātori sazināsies ar jums 12 stundu laikā.

Pēc rezervācijas un summas precizēšanas, nepieciešams veikt apmaksu*** uz Biedrības "Ziemassvētku vecīša rezidence" rekvizītiem. 

Interesē dātums un laiks kura nav kalendārā? Zvaniet! Pēc jūsu pieprasījuma mēs palielināsim Rezidences darba dienu skaitu!Ekskursijas norises vieta (KARTE):

"Pļavnas", Drustu pagasts, Smiltenes novads, Latvija


E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Tālr.: (+371) 26444400 (Igors) informācija latviešu valodā informācija krievu valodā


Papildus informācija:

* Pārkāpumu gadījumā pakalpojums netiek sniegts un priekšapmaksas nauda netiek atgriezta 100% apmerā. Sīkāk par šiem noteikumiem un par sejas masku izmantošanu MK noteikumos punktā 5.10.

** Ir svarīgi ņemt vērā, ka pati dāvana nav iekļauta programmas kopējās izmaksās, bet tā ir nepieciešama, lai katru bērnu apsveiktu personīgi Ziemassvētku vecītis.

*** Pasūtījuma atcelšanas gadījumā maksājums 20% apmērā nav atmaksājams, viņš tiek ieturēts pasākuma organizešanas sākotnējiem izdevumiem.

SVARĪGI! Bērnu apģērbam jābūt ērtam priekš atrašanas telpā ar kamīnu un silto grīdu. Šogad neprasam ņemt līdz maiņas apavus, lai neviens neaizkavētos telpā ar mazāku platību. 


Par papildu samaksu: