Ziemassvētku Vecīša Rezidence Smiltenes novadā.

Ziemassvētku egles Ziemassvētku vecīša rezidencē.

Ziemassvētku Vecīša rezidences atklāšana.

Mēs priecājamies jūs informēt, ka mēs pārcēlāmies no Ziemassvētku vecīša sētas Dzērbenē uz savu pasakaino rezidenci Pļavnās, kur kopš 2018. gada pavasara bija veikti grandiozie sagatavošanas darbi, troņa zāles un Jaungada un Ziemassvētku pasakas muzeja remonts. Galvenais pasakainās rezidences pārvaldnieks Leons ar meistariem laicīgi pabeidzis visus, ļoti svarīgos uzdevumus. 2019. gada 1. decembrī bija sākta ekspozīcijas izvietošana, un viss bija gatavs līdz 15. decembrim - Ziemassvētku vecīša pasakainās rezidences atvēršanas dienai. 

Ziemassvētku vecīša rezidence "Pļavnās", Drustu pagastā.

Pašā Vidzemes centrā, vienā no gleznainākajām vietām Latvijā - Drustu pagastā, starp 50 zilajiem ezeriem un ūdenskrātuvēm, bieziem mežiem un sniegotiem laukiem un pauguriem, Ziemassvētku vecīša rezidencē, jūs gaida Ziemassvētku vecītis. Drusta centrs atrodas vienādā attālumā no apkārtējiem autoceļiem un Jaunpiebalgas novada.

Meteoradars Zosenē, 18 km attālumā no Ziemassvetku vecīša rezidences, regulāri fiksē zemāko temperatūru Latvijā!

Šeit plūst Palsa, viena no Gaujas pietekām. Palsas upe met līkumu vienā no tās gleznainākajā posmā, apkārt atpūtas vietai "Pļavnas". Dambju un mākslīgo dīķu kaskāde ap ​​to ir bagāta ar zivīm un vasaras laikā piesaista zvejniekus, labi kopta teritorija un daba - kāzas no agrā pavasara līdz vēlajam rudenim, un Ziemassvētkos šeit atver savas durvis Ziemassvētku un Jangada muzejs, lai jūs iepazīstināt ar šo svētku un tradīciju vēsturi Latvijā, un redzēt atkal sen aizmirstās rotaļlietas un citus priekšmetus un atribūtus no bērnības.

Ziemassvētku programma >>>

Mūs atbalsta:

Ziemassvētku un Jaunā gada ceļš. XX gadsimts. Muzejs.